Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Přesvědčte se o našich kvalitách i Vy a staňte jedním z nich! Jistě oceníte naši vstřícnost a individuální přístup ke klientům i k řešení jednotlivých projektů. Naše firma sídlí v Hradci Králové, realizace zahrad provozujeme zejména po východních Čechách, ale nezřídka (díky naší specializaci na minikonifery a čarověníky) i v jiných částech naší republiky.

 

Zahradnické práce

Nabízíme kompletní zahradnické práce od návrhu projektu, přes kompletní výstavbu a jiné práce až po konečnou úpravu Vaší zahrady. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že Váš projekt zrealizujeme přesně podle Vašich nejnáročnějších požadavků. Námi používaný rostlinný materiál pro výsadby je hlavně tuzemské výroby, např. Školky Litomyšl (www.skolky.cz), okrasné školky Bělečko (www.caroveniky.com), školky Alej (www.cernyalej.cz), školky Kukleny (www.skolkykukleny.cz) a další.

 

Údržba

Bez kvalitní a trvalé údržby i ty nejlépe založené zahrady rychle ztrácí svoji krásu a vysázené rostliny snadno hynou. Proto využijte naší nabídky trvalé údržby! Naše firma provádí údržbu jak okrasných kultur, řez živých plotů, tak i ovocných zahrad. Provedeme odborné ošetření Vašeho trávníku včetně hnojení. Zajistíme Vám komplexní péči a Vaše zahrada bude vypadat stále perfektně a svěže.